fbpx

Хочеш відчути себе у відпустці у Грузії? Легко! Треба всього лиш завітати у гості до «Мама фокача & папа чача».

Ми тут не тільки нагодуємо тебе грузинськими стравами, а ще й домашнім вином напоїмо. І чачею!

У нас можна скуштувати безліч видів хачапурі: пеновані, по-аджарськи, по-мегрельськи та гвезелі. Хінкалі теж готуємо з різними начинками. А ще маємо безліч різноманітних стартерів. Ароматні баклажани, соління, плато м’ясні або рибні, щоб нагодувати велику компанію. Що вибереш ти?

До всього цього тато радить додавати келих червоного або білого, залежно від твоїх смаків. Каже, з вином все смакує краще. А якщо взяти пляшечку, можна вважати, що ти на справжньому грузинському застіллі.

Нагодуємо вдосталь ще й атмосферу необхідну створимо. Адже у ресторані ти відчуєш себе у справжньому батьківському домі, тільки десь у теплому та сонячному Тбілісі, де все так і говорить: присядь, поїж, відпочинь.

Якщо вирішиш посидіти на літній терасі, попереджаємо: можна залишитись тут на багато-багато годин без жодного бажання повертатися додому. Адже і смачно, і п’янко, і затишно.

Бери з собою найближчих, другу половинку або свою улюблену собачку та гайда до мами з татом в гості. Чекаємо на тебе кожного дня, генацвале. До зустрічі!

КОНТАКТИ
Контактний номер:
Робочі години:
Пн-Нд: 11:00-22:00
instagram
tiktok
facebook